Sınırları aşan güç

 

Sekiz ülkede; piyasalarda, gün öncesi, gün içi ve dengeleyici güç piyasalarında.

Fiziksel ve Mali Uzlaştırma

  • Günlük – Yıllık
  • Baz yük, maximum güç ve yoğun olmayan
  • Kısa vadeli ve İleri ticaret
İştiraklerimizle 8 ülkede faaliyet göstererek, Batı’da İtalya ve Macaristan’ı, Doğu’da Türkiye ve Gürcistan’a bağlıyoruz. Toptan enerji piyasalarındaki küresel varlığımız, kapsamlı pazar uzmanlığımızdan, yüksek nitelikli ticaret personelimizden ve en yüksek standartlarda tutulan verimli organizasyon ve iş süreçlerimizden yararlanarak sayısız sinerji yaratmamızı sağlar.

Kısa vadeli enerji ticareti ve sınır ötesi enerji ticaretinde lider bir oyuncu olarak AWA Enerji, fırsatları yakalamak ve elektriği en yüksek getirili piyasalara getirmek için rakipsiz piyasadaki varlığını kullanıyor. AWA, likit ve likit olmayan piyasalar arasında bir bağlantı olarak size standartlaştırılmamış ürünleri özelleştirilmiş koşullarda alıp verme seçeneği de sunar.

Enerji üretimini ve tedarikini optimize ediyor ve risk yönetimi maliyetlerini düşürüyoruz. Ayrıca enerji üreticilerini, tedarikçilerini ve tüketicileri değişken elektrik piyasalarında gezinmeleri için destekliyoruz. Ayrıca, ilgili tüm fiziksel ve finansal elektrik piyasalarında portföy yöneticisi veya ticaret ortağı olarak sizin için aktifiz.

Özel bir enerji ticareti şirketi olarak, toptan enerji piyasalarına rekabet gücü, likidite ve şeffaflık getiriyor, küresel portföyümüzden gelişen optimizasyon fırsatlarından yararlanarak tüm enerji değer zincirinde katma değer yaratıyoruz. Ortaklarımıza ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş esnek hizmetler ve yapılandırılmış ürünler sunarak onları riskleri yönetmeleri için donatıyoruz.

İşimiz Hakkında

Gücü nerede takas ediyoruz?

İştiraklerimizle 8 ülkede faaliyet göstererek, Batı’da İtalya, Doğu’da Gürcistan ve Türkiye’yi birbirine bağlıyoruz. Enerjiyi artı değerin olduğu yerden, en çok ihtiyaç duyulan yere getirmeyi hedefliyoruz.

Gücü nasıl takas ederiz?

Sekiz ülkede; piyasalarda, gün öncesi, gündüz ve dengeleme güç piyasalarında. Avrupa toptan satış pazarlarına esnek erişimimizle, size güvenilir bir güç kaynağı garantisi veriyoruz.

Ticaret Gücü ile neler sunuyoruz?

  • Fiziksel ve Mali Uzlaştırma
  • Baz yük, maximum güç ve yoğun olmayan
  • Kısa vadeli ve Uzun vadeli ticaret
  • Yıllık Sözleşmelerden Günlük Sözleşmelere

Tedarik Çözümleri

Kapsamlı portföyümüz sayesinde, kısa vadeli ve uzun vadeli elektrik fazlalıklarını veya kıtlıklarını esnek ve uygun maliyetli bir şekilde dengeleyebileceğiniz esneklik sunabiliriz. Enerji tüccarlarımız bu dinamikleri kullanır ve tüm enerji piyasalarındaki risklerinizi en aza indirir.

awa-enerji-dogalgaz-vana
awa enerji sınır ötesi