Sektörler

ELEKTRİK

AWA Enerji, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan almış olduğu “Tedarik Lisansı” kapsamında, elektrik piyasasında toptan ve perakende elektrik Enerjisi satışı gerçekleştirmektedir.

AWA Enerji, sanayi ticarethane ve kurumsal müşterilerine uzman ekibimiz tarafından hazırlanan tüketim analizleri yapılarak onlara en uygun maliyetlerle elektrik tedariki sağlıyoruz.

Günümüzde elektrik ticaretinin tamamı EPİAŞ (Enerji Piyasaları İşletme A.Ş.) üzerinden yapılmaktadır. Bu doğrultuda müşterilerimize farklı teklif seçenekleri ile kararlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize tüketim planlarını yapmaları konusunda yaptığımız analiz ve raporlamalar sayesinde onlara danışmanlık yapıyoruz.
AWA Enerji yurt içindeki faaliyetlerine ek olarak, komşu ülkelerle elektrik ithalat ve ihracatını da sürdürmektedir.

DOĞAL GAZ

AWA ENERJİ olarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ ndan almış olduğu “Toptan Satış Lisansı” kapsamında, toptan ve perakende doğalgaz satış faaliyetini gerçekleştirmektedir.

AWA ENERJİ, ticarethane ve kurumsal müşterilerimize kişileştirilmiş çözümler sunarak en uygun maliyetlerle doğalgaz tedariki sağlamaktadır. Müşterilerine sağlamış olduğu danışmanlık ile sadece bir tedarik şirketi değiliz.

EPİAŞ tarafından işletilmeye başlanmasının ardından piyasa gelişiminde ve hacimlerin artmasında etkili olması beklenen Organize Toptan Doğal Gaz Satış Piyasası’nda aktif rol almaktayız. Gerek spot piyasadan, gerekse ikil anlaşmalarla aldığımız gazı müşterilerimize farklı fiyat tekliflerimizle en doğru tercihi yapmalarını sağlıyoruz.

TEKLİF ALIN

Sizde elektrik ve doğal gaz tüketimlerinizi değiştirmeden daha düşük fatura ödemek isterseniz teklif alın.

    Avantajlı tekliflerimizden yararlanmak için teklif alın